IPHONE 12 PRO MAX E MORA (1500€ ) - Loj shperblyese po e boj

0 Просмотры
Издатель
Un jam Alaudin Mustafa, Ne ket video kemi ber unboxing te telefonit me te ri ne treg Iphone 12 pro max , nje kohesisht ne kemi organizuar dhe nje loj shperblyese ku jemi duke dhuruar Iphone 11 , per meshum shikojeni videon . Shikim te kendshem .❤

►SUBSCRIBE


► FOR BUSINESS INQUIRIES : alaudinmustafa0@

►NA SHKOJ JETA DUKE U PERLA


►Rjetet Sociale
------------------------------
Alaudin Mustafa
Instagram

Snapchat :
-------------------------------------
Nimetulla Dauti
Snap
Nimetulladauti
InstagramPershendetje un jam Alaudin Mustafa , per arsyje qe po na jepni mbeshtetje ne po mundohemi sa me shum te bejm video .
Ne kanalim tim publikoj video gaming , argetuse , challenge , komedi , hajgare , vlog , si dhe shum video te ndryshme tjera .
Duke i ber keto video po ndihem shum mir si dhe po perjetoj shum momente te mira dhe komike , pra dhe ju behuni pjes mir e momenteve tona
duke e shtyp butonin SUBSCRIBE

#FLATRA
Категория
Комедии
Комментариев нет.